П`ятниця, 19.04.2024, 12:20

УМОВИ прийняття дитини до закладів дошкільної освіти Коломацької селищної ради

Розпорядження
селищного голови
22.05.2020 № 79
УМОВИ
прийняття дитини до закладів дошкільної освіти Коломацької селищної ради
на період карантину у зв’язку з поширенням захворюваності на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2
Ці умови розроблені на підставі:
- ст. 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних захворювань»;
- постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19;
- Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 24.03.2016 № 234 та зареєстрованого Міністерством юстиції України від 14.04.2016 за № 563/28693;
- Постанови головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).
1. До закладу дошкільної освіти (надалі по тексту - ЗДО) приймаються діти лише офіційно працевлаштованих та працюючих батьків або осіб, що їх замінюють, (для підтвердження надається довідка з місця роботи).
2. Допуск дитини в ЗДО здійснюється при надання довідки від лікаря про відсутність інфекційних захворювань, відсутність алергії на дезінфікуючі засоби, відсутність контакту з хворими або носіями коронавірусної хвороби (СОVID-19).
3. Приводити дитину до ЗДО та забирати мають право лише батьки або особи, що їх замінюють, одягнені в респіратор або захисну маску так, щоб були покриті ніс та рот.
4. Вдома кожного ранку батьки або особи, що їх замінюють, обов’язково вимірюють  температуру тіла дитини та роблять загальний огляд фізичного стану. У разі виявлення підвищення температури тіла або погіршення фізичного стану необхідно в телефонному режимі повідомити вихователя та звернутися до лікаря.
5. Діти з ознаками інфекційного захворювання симптомами гострих респіраторних захворювань до ЗДО не приймаються.
6. Дитину приймає та передає після закінчення дня вихователь на території закладу за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов – на вході в приміщення).
7. Дитина повинна бути забезпечена змінним взуттям.
8. Батьки або особи, що їх замінюють, повинні врахувати індивідуальні особливості дитини щодо її реагування на збільшення часу прогулянок на свіжому повітрі у зв’язку з протиепідемічними заходами.
9. Батькам або особам, що їх замінюють, заборонено заходити до приміщення ЗДО.
10. Категорично забороняється батькам або особам, що їх замінюють, із симптомами інфекційних хвороб та гострих респіраторних захворювань призодити до ЗДО.
11. Заборонено приносити будь –які іграшки та продукти харчування до ЗДО.
12. Батьки або особи, що їх замінюють, забезпечують своїх дітей засобами індивідуальної гігієни (паперові носові хустини, вологі антисептичні серветки).
Начальник відділу освіти,
молоді та спорту Вячеслав НЕФІДОВ

Переглядів: 255 | Додав: kabakovanton92 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Червень 2020  »