Четвер, 28.03.2024, 13:15

Коломацького ліцею

Коломацької селищної ради

на 2023/2024 навчальний рік

Аналіз роботи шкільної бібліотеки на 2022-2023 навчальний рік.

У 2022 – 2023 навчальному році шкільна бібліотека працювала над сприянням забезпечення реалізації концепції  « Нова українська школа».  Робота шкільної бібліотеки здійснювалась з таких основних напрямків:

1. Сприяння забезпечення реалізації концепції « Нова українська школа». Сприяння виховання у дітей ключових компетентностей, а саме: спілкування державною  і рідною мовою ( в разі відмінності) мовами, спілкування іноземними мовами, математичної грамотності, компетентності в природничих науках і технологіях, інформаційно – цифрової компетентності, уміння навчатися протягом життя, соціальних і громадянських компетентностей , підприємливості, загальнокультурної грамотності, екологічної грамотності і здорового життя.
  2. Своєчасне забезпечення учнів та працівників школи навчальною, методичною та художньою літературою.
  3. Виховання культури читання, дбайливого ставлення до книги. Поповнення матеріально-технічної бази бібліотеки, збереження фонду.
  4. Безпосередньо участі у заходах, що проводяться у школі з метою залучення читачів до  книги.
  5. Проведення заходів з метою популяризації літератури.
  6. Створення позитивного іміджу бібліотеки.
  7. Взаємодія з педагогічними працівниками.

Основні завдання і напрямки роботи шкільної бібліотеки на 2023 – 2024 навчальний рік.

1. Сприяння забезпечення учнями та педпрацівниками інформованості про засоби індивідуального захисту в умовах  епідемії  Ковід-19.
  2. Сприяння  забезпечення  учнями та педпрацівниками інформованості про засоби індивідуалної та організаційної забезпеченості  життя  та  здоров’я кожного  в  умовах  повномаштабної  війни.
  3. Своєчасне забезпечення учнів та працівників школи навчальною, методичною та художньою літературою.
  4. Виховання культури читання, дбайливого ставлення до книги. Поповнення матеріально – технічної бази бібліотеки, забезпечення фонду.
  5. Залучення читачів до масових заходів з метою популяризації книги та шкільної бібліотеки, як освітнього простору сучасного учня.
  6. Самоосвітня робота бібліотекаря. Вивчення фахової літератури.
  7. Створення позитивного іміджу бібліотеки. Своєчасне наповнення сторінки бібліотеки на шкільному сайті.
  8. Взаємодія з  педагогічними працівниками.
  9. Взаємодія з  учнями  та  батьками унів.

«  Березень 2024  »