П`ятниця, 10.05.2024, 06:48

«Всі добрі люди – одна сім'я...»

Міжнародний благодійний фонд  допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз «Сильні духом» продовжив щорічну Всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч мрії» з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні. Зі словами вдячності  адміністрація Коломацького НВК імені Героя Радянського Союзу І. Є. Єгорова звертається  до всіх батьків учнів НВК за участь в цій акції. Зібрані кошти в сумі 884.00 грн переведені на рахунок благодійного фонду. Дякуємо всіх за підтримку проекту. Та хочемо відзначити родину Воробйова Єгора, учня 3А класу, які самі надали 100.00 грн., батьків 1А класу, які сумісними зусиллями здали 115.00 грн.

Учні нашого НВК щороку беруть участь у Всеукраїнських волонтерських проектах «Служіння заради миру», «Добро починається з тебе»... Плоди, які мають добре коріння дають гарні результати. Щорічні подарунки дітям НВК  на Святого Миколая та новорічні свята від депутата обласної ради Кужеля Володимира Івановича, голови Коломацької  районної ради Усань Оксани Василівни; повсякденна допомога НВК у вирішенні різних проблемних питань заступником голови Коломацької РДА Андрійченко Наталією Вікторівною,  головою Коломацької селищної ради Бабцем Володимиром Івановичем, начальником відділу освіти Коломацької РДА Левонюк Тамари Дмитрівни, Борисенком Михайло Олексійовичем, Дудкою Анатолієм Івановичем, Сизоновою Тетяною Миколаївною, Талавирею Сергієм Миколайовичем, Тимченком Миколою, Різуненком Олександром залишають свій слід у вихованні  наших учнів. І наостанок. Кажуть, цей світ збереже краса. Але справжня краса людини – у сердечному ставленні до тих, хто поруч. У любові до батьківської хати, до вишень у садочку, до лісової криниці. У шані до людської праці, до батька з матір'ю, до літньої людини, до дітей, до всіх людей довкола і, до самої себе. Саме до виховання такої людської краси і спрямоване виховання нашого НВК. Нехай всі діти зростають здоровими, розумними й людяними серед люблячих і добрих людей, бо «всі добрі люди – одна сім'я»!

Переглядів: 754 | Додав: Annet | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Лютий 2014  »